Studio Plzeň

Krašovská 2265/7

Prostor Star Studia v Plzni tvoří jedna velká místnost o rozloze 90 m2. Je zde příjemné denní světlo ze dvou velkých oken. Prostor je vybaven pro boudoir, portrétní, rodinnou a newborn fotografii. Najdete zde vše potřebné ke své tvorbě, nemusíte si nic nosit s sebou. Dále si ve studiu můžete vyzkoušet i práci s daylighty. Při focení tak může vzniknout nekonečně mnoho fotografií, které respektují to, jak, vidíte svět a jak kreativní dokážete být. Studio je připravené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, útulnost, vzdušnost a čistotu ve fotografii, a stejně tak i pro ty, kteří mají rádi vzorované tapety a klasické vybavení atelieru. Vše ve studiu můžete snadno přesunout a dát si na své místo (k tapetě, na plátno nebo k přisunout blíže k oknu). Samozřejmě zde vaše klientky naleznou k zapůjčení i lodičky v různých barvách a ve velikostech.

Stáhněte si manuál studia v PDF

Chcete si umístit na své stránky naše fotky nebo logo?
Jednoduše si všechny materiály stáhněte zde

 

Krašovská 2265/7
PODPORA DENNÍHO SVĚTLA

Ve studiu najdete dvě velká okna (jedno má 6 m, druhé 3,6 m na délku). Fandíme přirozeně vypadajícím fotkám, proto pro podporu denního světla naleznete ve studiu dvě samostatně stojící odrazné desky a jednu skládací, kterou si můžete držet a přesně nastavit sami.

VYBAVENÁ KUCHYŇKA

Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma přímo ve studiu. Kuchyňka je společná na patře, je v ní k dispozici rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba.

Wifi zdarma

V prostorách studia máte připojení zdarma.

RŮZNORODÁ POZADÍ

Najdete u nás šest vzorů tapet na stěnách, které můžete použít jako pozadí pro vaše fotografie. K dispozici jsou i klasická papírová fotopozadí v rolích (tmavě šedé, slonová kost a béžové).

SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ

Ve studiu najdete další čelo postele na výměnu. Vše si můžete přesunout podle potřeby, k dispozici máte také sedačku, křesla, krbovou římsu, taburetku nebo stůl s velkým zrcadlem.

LODIČKY PRO VAŠE KLIENTKY

Klientky si mohou zapůjčit boty na vysokém podpatku ve velikostech 37-41.

PROSTOR PRO RODINNÉ FOCENÍ

Ve studiu najdete příjemný obýváček i postel na focení rodin. Využít můžete i klasické ateliérové vybavení - tři barvy fotopozadí a záblesková světla. Pro focení miminek a batolat můžete využít množství plédů a přehozů, rekvizity na focení, wrapy, šály, čelenky, bean bag, teplomet, konstrukci a klapky na látková pozadí. Ve studiu můžete využít i přebalovací pult pro miminka a ve společné kuchyňce najdete dětskou židličku s pultem.

VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ

Vyzkoušet si můžete tři daylighty (2250 W, 2x1300W) a dvě zábelsková světla o výkonu 300Ws a jedno o výkonu 400Ws.Rezervujte si termín ještě dnes

Studio si můžete pronajmout denně, sedm dní v týdnu a to ve třech blocích.

Ranní blok 8-12:30

Odpolední blok 13-17:30

Večerní blok 18-22:30

V průběhu rezervace si vyberete termíny o které máte zájem. Následně pak běží lhůta pět hodin, abyste si mohli dovyřídit organizační věci (potvrzení vizážistky, stylistky apod.). Pokud do pěti hodin neproběhne online platba, termín je opět uvolněn. Termín můžete jednou zdarma přesunout. 

Platba probíhá online v průběhu rezervace (kartou nebo převodem), platby v hotovosti nepřijímáme.

 Jak se k nám dostanete


Doprava autem

Studio se nachází v ulici Krašovská, jde o šedočervený nově postavený kancelářský objekt. Dva vozy mohou zaparkovat přímo v areálu, další je nutné zaparkovat v přilehlých ulicích. Vchod do prostor a zvonek do studia naleznete ihned po průjezdu vjezdem na pravé straně budovy (při pohledu od vrat při vjezdu do areálu). Kousek od studia je také nákupní centrum Globus.

Doprava MHD

Kousek od studia najdete u ulice Krašovská a Toužimská autobusovou zastávku Sídliště Košutka (BUS 27, 30, 33, 43).

Časté otázky

Mohu si na focení do studia vzít psa?

Bohužel ne. Ve studiu se fotí i novorozenci a tak nechte svého čtyřnohého mazlíčka, raději doma. Děkujeme za pochopení.

Mohu si přinést do studia vlastní hudbu?

Ano, na CD nebo USB.

Pronajímáte na méně hodin?

Na menší časový úsek než je doba jednoho bloku (čtyři a půl hodiny) bohužel nepronajímáme.

Jak probíhá předání a převzetí studia?

V domluvený čas na vás bude čekat ve studiu jeden z našich kolegů a prostor vám ukáže nebo, pokud jste už u nás fotili, rovnou předá. Vzhledem ke krátké době, kterou máme na připravení studia, je velice důležité, abyste dorazili ne dříve než ve stanovený čas a také abyste studio neopustili později.

Je v ceně pronájmu zahrnut úklid?

Není. O vysávání, mytí podlah a udržování čistoty se postaráme. Velice vás ale prosím o dodržování následujícíh pravidel, bychom všichni měli příjemné a čisté prostředí.

Do studia se prosím vždy přezouvejte, abyste si nenosili nepořádek do povlečení.

Vždy po sobě prosím vraťte veškerý nábytek a vybavení přesně na své původní místo.

Po skončení prosím urovnejte povlečení a polštáře do původního stavu.

Vždy po sobě (prosím pečlivě) umyjte a utřete veškeré nádobí.

Pokud si cokoliv půjčíte ze skříní, ukliďte to prosím vždy na své místo.

Co když ve studiu něco rozbiji?

Může se to stát, vždy nám to prosím řekněte a nalezneme řešení.

Znáte kontakt na restauraci v okolí, která rozváží jídlo?

Rozvoz zdarma do 60 minut (podle damejidlo.cz) nabízí například Pizzerie u Kmotra nebo Čína Jede. Za 45 Kč vám do hodiny doveze jídlo například Restaurace u Pramenu nebo Istanbul Kebab House. Přímo v budově je kavárna Krokodýl Kafé, nemá ale neustále otevřeno.