Star Studio Partner Pardubice

Divišova 449

Prostor Star Studia v Pardubicích tvoří celkem 4 místnosti. Skládá se z "postelového studia" , kde je k dispozici, jak z názvu vyplývá, postel (bílá, kovaná) s nočními stolky, lampičky, svíčky..a veškeré vybavení vhodné pro boudoir, portrétní a rodinnou fotografii. Najdete zde vše potřebné ke své tvorbě.

Další místnost je zařízena pro styling (osvětlené zrcadlo, nástěnky se šperky které jsou k zapůjčení, barová stolička...)

Třetí prostor slouží pro převlékání, přípravu oblečení, outfitů vašich zákazníků a také přebalování a krmení miminek..tato místnosti totiž sousedí s novorozeneckým studiem, které je plně vybaveno pro newborn a rodinnou fotografii. Stejně tak se zde dá fotografovat boudoir.

Dále si ve studiu můžete vyzkoušet i práci s různými druhy osvětlení. Při focení tak může vzniknout nekonečně mnoho fotografií, které respektují to, jak, vidíte svět a jak kreativní dokážete být. Studio je připravené pro ty, kteří mají rádi luxus, komfort, čistotu a atmosféru příjemného prostředí...

Chcete si umístit na své stránky naše fotky nebo logo?
Jednoduše si všechny materiály stáhněte zde

 

Divišova 449
Příběh Anety Jíčinské

Studio v Pardubicích je partnerské studio, to znamená, že ho vytvořila jeho majitelka Aneta Jičínská, která se rozhodla jet s námi na jedné vlně. Aneta Jičínská je fotografka a šťastně vdaná maminka dvou chlapců. Pro Anetu je totiž rodina nesmírně důležitá a už při těhotenství a narození prvního syna toužila nafotit si všechny tyto krásné a rychle plynoucí okamžiky a uchovat si je napořád prostřednictvím fotografií. Poté dostala od manžela svou první digitální zrcadlovku a začalo období učení se a zachycování vlastního štěstí, které ale neskončilo jen u ní doma, ale i u kamarádek a známých. Po nějaké době se rozhodla využít volný prostor v jejich domě a vytvořit tam studio, které tak dlouho nosila v hlavě. Studio, kde je krásná atmosféra a kde cítíte na každém kousku milovaný dotek jeho majitelky. A v tomto studiu můžete i vy pokračovat s tím, co je naším fotografickým posláním a to rozdávat štěstí naším klientům v podobě fotografií, které jim vždy připomenou konkrétní životní období, ať už je to těhotenství, narození miminka, růst dětí nebo boudoir.

Příběh Anety
PODPORA DENNÍHO SVĚTLA

Ve studiu najdete dvě velká okna (jedno má 6 m, druhé 3,6 m na délku). Fandíme přirozeně vypadajícím fotkám, proto pro podporu denního světla naleznete ve studiu dvě samostatně stojící odrazné desky a jednu skládací, kterou si můžete držet a přesně nastavit sami.

VYBAVENÁ KUCHYŇKA

Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma. Kuchyňka je plně vybavená, najdete zde i jídelní servis, pokud si necháte dovézt oběd.

Wifi zdarma

V prostorách studia máte připojení zdarma.

RŮZNORODÁ POZADÍ

Najdete u nás tři vzory tapet na stěnách, které můžete použít jako pozadí pro vaše fotografie a také jeden černě vymalovaný roh v postelovém studiu. K dispozici jsou i klasická papírová foto-pozadí v rolích (tmavě šedé, černé a fialové).

SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ

Vše si můžete přesunout podle potřeby (postel je velmi lehká), k dispozici máte také sedačku, barové stoličky, taburetku, toaletku + dětský nábytek a v rekvizitárně nádoby, do kterých se dají děti na focení usadit nebo položit.

LODIČKY PRO VAŠE KLIENTKY

Klientky si mohou zapůjčit boty na vysokém podpatku ve velikostech 38-40.

PROSTOR PRO RODINNÉ FOCENÍ

Ve studiu najdete příjemnou ložnici postelí na focení rodin. Využít můžete i klasické ateliérové vybavení - tři barvy foto-pozadí a zábleskové světlo. Pro focení miminek a batolat můžete využít opravdu velké množství plédů, šál, přehozů, wrapů, čelenek, čepiček, kalhotek, bean bag, konstrukci a klapky na látková pozadí.

VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ

Vyzkoušet si můžete dva daylighty (umělé denní světlo) a jedno zábleskové světlo s odraznou deskou. Zejména dopoledne při slunečných dnech můžete fotografovat při denním světle.
Rezervujte si termín ještě dnes

Studio si můžete pronajmout denně, sedm dní v týdnu a to ve třech blocích.

Ranní blok 8-12:30

Odpolední blok 13-17:30

Večerní blok 18-22:30

V průběhu rezervace si vyberete termíny o které máte zájem. Následně pak běží lhůta pět hodin, abyste si mohli dovyřídit organizační věci (potvrzení vizážistky, stylistky apod.). Pokud do pěti hodin neproběhne online platba, termín je opět uvolněn. Termín můžete jednou zdarma přesunout. 

Platba probíhá online v průběhu rezervace (kartou nebo převodem), platby v hotovosti nepřijímáme.Jak se k nám dostanete


Doprava autem
Studio se nachází vlevo (dvoupatrový rodinný domek s béžovou fasádou a hnědým plotem) v blízkosti lesa v ulici Divišova. Jde o klidnou část obce, zaparkovat můžete přímo před domem nebo o pár metrů dál.

Doprava MHD
Pokud pojedete městskou hromadnou dopravou, pak je cca 300 m od studia zastávka autobusu Slovany, točna (jezdí zde TROLEJBUS č. 1 a 21). Zastávka se nachází v ulici Staročernská.

Časté otázky

Mohu si na focení do studia vzít psa?

Bohužel ne. Ve studiu se fotí i novorozenci a tak nechte svého čtyřnohého mazlíčka, raději doma. Děkujeme za pochopení.

Mohu si přinést do studia vlastní hudbu?

Ano, na CD nebo USB.

Pronajímáte na méně hodin?

Na menší časový úsek než je doba jednoho bloku (čtyři a půl hodiny) bohužel nepronajímáme.

Jak probíhá předání a převzetí studia?

V domluvený čas na vás bude čekat ve studiu jeden z našich kolegů a prostor vám ukáže nebo, pokud jste už u nás fotili, rovnou předá. Vzhledem ke krátké době, kterou máme na připravení studia, je velice důležité, abyste dorazili ne dříve než ve stanovený čas a také abyste studio neopustili později.

Je v ceně pronájmu zahrnut úklid?

Není. O vysávání, mytí podlah a udržování čistoty se postaráme. Velice vás ale prosím o dodržování následujícíh pravidel, bychom všichni měli příjemné a čisté prostředí.

Do studia se prosím vždy přezouvejte, abyste si nenosili nepořádek do povlečení.

Vždy po sobě prosím vraťte veškerý nábytek a vybavení přesně na své původní místo.

Po skončení prosím urovnejte povlečení a polštáře do původního stavu.

Vždy po sobě (prosím pečlivě) umyjte a utřete veškeré nádobí.

Pokud si cokoliv půjčíte ze skříní, ukliďte to prosím vždy na své místo.

Co když ve studiu něco rozbiji?

Může se to stát, vždy nám to prosím řekněte a nalezneme řešení.

Znáte kontakt na restauraci v okolí, která rozváží jídlo?

Rozvoz zdarma do 60 minut (podle damejidlo.cz) nabízí například Restaurace Signál. Za 45 Kč vám do hodiny doveze jídlo například Pizzerie U Kozlíků nebo Pizzerie/restaurace Garáž.