Star Studio Partner Praha 10

PRAHA 10, U TOVÁREN 261/27

Prostor Star Studia v Hostivaři na Praze 10 tvoří jedna velká místnost na focení, místo na přípravu, kuchyňka a koupelna o celkové ploše více než 90m2. Dostatečné množství denního světla zajišťuje šest velkých oken. Prostor je vybaven pro boudoir, portrétní i rodinnou fotografii. Je zařízeno tak, aby se zde dalo vytvořit velké množství scén. K dispozici máte postel s výměnnými čely, velké zrcadlo s přístavným stolkem, toaletní stolek se zrcadlem, krbovou římsu, květinovou stěnu, lenošku, křesílko a luxusní pohovku Chestrefield... Dosáhnete tak vysoké variability vašich fotografií.  Pro portréty je zde černé a bílé navíjecí pozadí a zdobné tapety. Ve studiu jsou dva oddělené líčící stolky a pro vaše klientky k zapůjčení velké množství lodiček různých velikostí. Studio je připravené pro ty, kteří mají rádi luxus, eleganci, světlost a čistotu ve fotografii.

 

PRAHA 10, U TOVÁREN 261/27
Příběh Michaely Jarošové

Studio v Hostivaři pro vás otevřela Michaela Jarošová. Michaela je mladá talentovaná fotografka z Karlových Varů, ale již dlouho žije v Praze, kde se věnuje fotografii zaměřené na boudoir a glamour. Vždy toužila mít vlastní studio a v roce 2017 si svůj sen splnila. A protože spojila své schopnosti se zavedenou, silnou a kvalitní značkou Star Studia, je nyní její krásný ateliér k dispozici i vám.

Příběh Michaely Jarošové
SPOUSTA MÍSTA PRO LÍČENÍ

Ve studiu jsou dva oddělené líčící stolky s osvětlenými zrcadly, takže se zde můžou líčit dvě klientky najednou.

POHODLNÉ PARKOVÁNÍ

K dispozici pro vás máme dvě soukromá parkovací místa přímo před vchodem uvnitř uzavřeného areálu s nepřetržitou ostrahou.

PODPORA DENNÍHO SVĚTLA

Ve studiu najdete šest velkých oken. Fandíme přirozeně vypadajícím fotkám, proto pro podporu denního světla naleznete ve studiu velkou odraznou desku 5v1.

VYBAVENÁ KUCHYŇKA

Čaj i káva jsou pro vás ve studiu zdarma. Kuchyňka je plně vybavená, najdete zde i malou ledničku.

RŮZNORODÁ POZADÍ

Najdete u nás tři vzory tapet na stěnách, které můžete použít jako pozadí pro vaše fotografie. K dispozici jsou také klasická papírová pozadí v rolích (černé a bílé).

SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ

Ve studiu najdete dvě čela postelí na výměnu, lampičky a dostatek přehozů, povlečení a polštářků. Vše si můžete přesunout podle potřeby.

LODIČKY PRO VAŠE KLIENTKY

Klientky si mohou vybrat z dvou desítek párů moderních lodiček k zapůjčení na focení ve velikostech 36-41.

VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ

Vyzkoušet si můžete tři daylighty (2400W) a dvě záblesková světla o výkonu (400Ws, 250Ws).Rezervujte si termín ještě dnes

Studio si můžete pronajmout denně, sedm dní v týdnu a to ve dvou blocích.

Ranní blok 9:00-14:00

Odpolední blok 15:00-20:00

V průběhu rezervace si vyberete termíny o které máte zájem. Následně pak běží lhůta pět hodin, abyste si mohli dovyřídit organizační věci (potvrzení vizážistky, stylistky apod.). Pokud do pěti hodin neproběhne online platba, termín je opět uvolněn. Termín můžete jednou zdarma přesunout. 

Platba probíhá online v průběhu rezervace (kartou nebo převodem), platby v hotovosti nepřijímáme.Jak se k nám dostanete


Doprava autem
Cesta autem k nám je velmi snadná. Studio se nachází přímo v areálu filmových ateliérů Hostivař. Na ulici U Továren sjedete přímo z Průmyslové ulice. Vjezd se nachází u zastávky autobusu, projedete přes závoru dovnitř areálu. Dvě soukromá parkovací místa pro vás se nachází přímo proti vjezdu a jsou označena cedulkou s logem Star Studia. Pokud budete mít automobilů více, zaparkujete pohodlně v okolí areálu.

Doprava MHD
Přímo před areálem je autobusová zastávka U Továren. Jezdí sem linky 111 a 329 od metra Skalka (9 minut).

Časté otázky

Mohu si na focení do studia vzít psa?

Bohužel ne. Ve studiu se fotí i novorozenci a tak nechte svého čtyřnohého mazlíčka, raději doma. Děkujeme za pochopení.

Mohu si přinést do studia vlastní hudbu?

Ve studiu není k dispozici přehrávač.

Pronajímáte na méně hodin?

Na menší časový úsek než je doba jednoho bloku (pět hodin) bohužel nepronajímáme.

Jak probíhá předání a převzetí studia?

V domluvený čas na vás bude čekat ve studiu jeden z našich kolegů a prostor vám ukáže nebo, pokud jste už u nás fotili, rovnou předá. Vzhledem ke krátké době, kterou máme na připravení studia, je velice důležité, abyste dorazili ne dříve než ve stanovený čas a také abyste studio neopustili později.

Je v ceně pronájmu zahrnut úklid?

Není. O vysávání, mytí podlah a udržování čistoty se postaráme. Velice vás ale prosím o dodržování následujícíh pravidel, bychom všichni měli příjemné a čisté prostředí.

Do studia se prosím vždy přezouvejte, abyste si nenosili nepořádek do povlečení.

Vždy po sobě prosím vraťte veškerý nábytek a vybavení přesně na své původní místo.

Po skončení prosím urovnejte povlečení a polštáře do původního stavu.

Vždy po sobě (prosím pečlivě) umyjte a utřete veškeré nádobí.

Pokud si cokoliv půjčíte ze skříní, ukliďte to prosím vždy na své místo.

Co když ve studiu něco rozbiji?

Může se to stát, vždy nám to prosím řekněte a nalezneme řešení.