Star Studio Praha 8

U Menhiru III č. 250, Zbuzany

Studio na Praze Západ vás na první pohled zaujme svým prostorem a světlostí. Prostor pro focení totiž tvoří jedna velká místnost o velikosti 10x5 m se dvěma velkými okny až na zem. Pokud máte rádi denní světlo, budete se cítit jako v ráji, protože se zde dobře fotí i při tmavých deštivých dnech nebo v podvečer. Na focení můžete využít i prostor tří balkónů. Ve studiu najdete dvě čela postele a čtyři noční stolky, množství plédů a textílií. Postel si můžete přesunout k velkému oknu a hrát si se světlem nebo fotit přes sklo balkónových dveří. Při zařizování prostoru jsme chtěli podtrhnout čistý, jednoduchý, elegantní, světlý a prostorný pocit, který ve vás studio vyvolá.

Z důvodu nutných oprav dojde k přerušení provozu studia ve Zbuzanech v termínu od 1.3.2019 do skončení všech prací. O znovuotevření budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Stáhněte si manuál studia v PDF

Chcete si umístit na své stránky naše fotky nebo logo?
Jednoduše si všechny materiály stáhněte zde

 

U Menhiru III č. 250, Zbuzany
SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ

Ve studiu najdete další čelo postele a pár nočních stolků na výměnu. Také máme dostatek přehozů a plédů. Vše si můžete přesunout podle potřeby - postel, sedačku, křesla, taburetku nebo toaletku. Využít můžete i pěkný jídelní stůl a židle. Specifikem tohoto studia je i velká pojízdná stěna (šedá a béžová) o rozměru 2x2.5 m na kolečkách. 

VYBAVENÍ PRO NEWBORN

Víme, že u nás fotíte i rodiny s dětmi a miminka. Pro focení newborn jistě oceníte více než třímetrové okno až na zem, prostorný bean bag, polohovací polštářky, konstrukci na pozadí, klapky, látková pozadí, plédy, wrapy, oblečky a rekvizity pro miminka. Ve studiu najdete také čtyři polypropylenová pozadí (bílé, šedé, černé a béžové). Teplotu si nastavujete pomocí klimatizace (hřeje nebo chladí).

PODPORA DENNÍHO SVĚTLA

Fandíme přirozeně vypadajícím fotkám, proto pro podporu denního světla naleznete ve studiu dvě odrazné desky 5v1 (jedna samostatně stojící na stativu) a leddiodové videosvětlo s nastavitelným vyvážením bílé pro lehké dosvícení scény. Samozřejmostí jsou také tři umělá denní světla (daylighty 2x2250 W, 1x1000W) na stativech a dvě záblesková světla 300Ws.

Spousta místa pro líčení

Víme, že někdy je potřeba nasadit ekonomičtější variantu focení a proto jsme při zařizování prostor dbali také na tuto stránku. Ve studiu je oddělená část pro focení a část pro zkrášlování. Zatímco vy fotíte první klientku, vaše druhá klientka se už může vedle připravovat na focení. Navíc ve studiu najdete ještě jeden osvětlený make-up koutek, ale líčit se dá i u kuchyňského stolu (na denním světle) nebo v koupelně s osvětleným zrcadlem.

PŘÍJEMNÁ KOUPELNA

Vaše klientky se budou cítit příjemně i v prostorné koupelně s vanou, toaletou, bidetem a s umyvadlovým stolkem s velkým osvětleným zrcadlem (i kterého se dá případně i líčit). V koupelně je i několik prvků podle filozofie feng shui. Fotit můžete i ve vaně.

LODIČKY PRO VAŠE KLIENTKY

Klientky si mohou zapůjčit boty na vysokém podpatku. Na výběr máte z více než dvaceti párů. Použít mohou také plédy a kožešinu.

WIFI ZDARMA

V prostorách studia máte připojení zdarma.

VYBAVENÁ KUCHYŇKA

Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma. Kuchyňka je plně vybavená, najdete zde jak sklenky na víno, tak i třeba talíře, pokud si necháte přinést oběd.Rezervujte si termín ještě dnes

Studio si můžete pronajmout denně, sedm dní v týdnu a to ve třech blocích.

Ranní blok 8-12:30

Odpolední blok 13-17:30

Večerní blok 18-22:30

V průběhu rezervace si vyberete termíny o které máte zájem. Následně pak běží lhůta pět hodin, abyste si mohli dovyřídit organizační věci (potvrzení vizážistky, stylistky apod.). Pokud do pěti hodin neproběhne online platba, termín je opět uvolněn. Termín můžete jednou zdarma přesunout. 

Platba probíhá online v průběhu rezervace (kartou nebo převodem), platby v hotovosti nepřijímáme.Jak se k nám dostanete?


Doprava autem

Pokud pojedete po pražském okruhu, je potřeba sjet na EXITU 19 Praha – Řeporyje. Parkovat můžete před domem nebo v přilehlých ulících, jen dejte prosím pozor, abyste nestáli před výjezdem z garáží.

Doprava autobusem

Nejbližší autobusová zastávka je Zbuzany nádraží, kam jezdí pravidelně BUS č. 352 z METRO B Luka. Ve všední den 3x za hodinu, o víkendu a státních svátcích 1x za hodinu. Cesta ze stanice Luka trvá 15 minut. Ze zastávky je to chůzí 400m.

Doprava vlakem

Nedaleko zastávek je také vlaková zastávka Zbuzany, kam jezdí vlak z Nádraží Smíchov. Cesta trvá 16 minut. Pro vyhledání spojení můžete použít www.dpp.cz -> Vyhledávání spojení.

Časté otázky

Jak probíhá předání a převzetí studia?

V domluvený čas na vás bude čekat ve studiu někdo z našich kolegů a prostor vám ukáže nebo, pokud jste už u nás fotili, rovnou předá. Vzhledem ke krátké době, kterou máme na připravení studia, je velice důležité, abyste dorazili ne dříve než ve stanovený čas a také abyste studio neopustili později.

Pronajímáte na méně hodin?

Na menší časový úsek než je délka jednoho bloku (4 a půl hodiny) bohužel nepronajímáme.

Je v ceně pronájmu zahrnut úklid?

Není. O vysávání, mytí podlah a udržování čistoty se postaráme. Velice vás ale prosíme o dodržování následujícíh pravidel, bychom všichni měli příjemné a čisté prostředí.

Do studia se vždy přezouvejte, abyste si nenosili nepořádek do povlečení.

Vždy po sobě vraťte veškerý nábytek a vybavení přesně na své původní místo.

Po skončení urovnejte povlečení a polštáře do původního stavu.

Vždy po sobě (prosíme pečlivě) umyjte a utřete veškeré nádobí.

Pokud si cokoliv půjčíte ze skříní, ukliďte to vždy na své místo.

Mohu si na focení do studia vzít psa?

Bohužel ne. Ve studiu se fotí i novorozenci a tak nechte svého čtyřnohého mazlíčka, raději doma. Děkujeme za pochopení.

Mohu si přinést do studia vlastní hudbu?

Ano, na CD/DVD nebo USB.

Znáte kontakt na restauraci v okolí, která rozváží jídlo?

Do studia dováží zdarma jídlo například pizzerie www.pizzacipolla.cz.

Co když ve studiu něco rozbiji?

Může se to stát, vždy nám to prosím řekněte a nalezneme řešení.