Star Studio Brno

CEJL 466/37,39

Prostor nového Star Studia v Brně je situován do bytu o celkové ploše více jak 110 m2. Byt tvoří ložnice, kuchyň spojená s jídelnou, velký obývací pokoj a oddělená koupelna a WC. Okna bytu jsou situována na jih a jihozápad a jsou vybavena blackout závěsy, které umožňují v jakoukoliv denní dobu v bytě vytvořit přítmí či úplnou tmu.

Díky množství nábytku, dekorací a textilií, které jsou ve studiu k zapůjčení, je možné vytvořit velké množství scén.

Prostor je vybaven pro boudoir, portrétní, rodinnou a newborn fotografii.

Ve studiu je možné vyzkoušet i práci s různými druhy osvětlení.

Při focení tak může vzniknout nekonečně mnoho fotografií, které respektují to, jak, vidíte svět a jak kreativní dokážete být.

Studio je připravené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, vzdušnost a čistotu ve fotografii, a stejně tak i pro ty, kteří mají rádi vzory a barvy.

 

CEJL 466/37,39
VYTVÁŘENÍ VLASTNÍ SCÉNY

Ve studiu najdete několik čel postelí, nočních stolků, lampiček s výměnnými stínítky a množství přehozů, polštářků, plédů a rekvizit na focení. Vše si můžete přesunout, namixovat a připravit podle vašeho vkusu a záměru.

VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ

Vyzkoušet si můžete trvalé světlo s fotografickým deštníkem (bílý a zlatý), dva daylighty – umělé denní světlo (1x softbox 50x65 112W, 1x softbox 60x90 485W), dvě záblesková světla o výkonu 300Ws a jedno o výkonu 400Ws s octagonálním softboxem, softboxem a stripboxem 40x180cm vč. voštiny.

RŮZNORODÁ POZADÍ

Ve velkém obývacím pokoji najdete dva vzory tapet – beton a cihlu, které můžete použít jako pozadí pro Vaše fotografie. K dispozici jsou i klasická papírová fotopozadí v rolích (černé, bílé, světle šedé a variabilně také meruňkové).

SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ

Ve studiu najdete další čela postele na výměnu. Vše si můžete přesunout podle potřeby (postel je velmi lehká), k dispozici máte také gauč, křesílka, taburetku, kuličkový vak pro focení miminek nebo toaletku.

PROSTOR PRO RODINNÉ FOCENÍ

Studio je rozděleno do třech pokojů – v jednom najdete vybavenou ložnici s krbem, křesílkem, dvěma zrcadly, prostorem pro líčení a dětským koutkem. V jídelní části je vybavená kuchyň vč. pultu s barovými židličkami a klasickým jídelním stolem se židlemi. V posledním pokoji je pak arkýřový výklenek s křesílky a pohodlný gauč. Pro docení miminek či batolat můžete využít velké množství plédů, dek, polštářků a přehozů, bean bag a konstrukci na vlastní pozadí.

PODPORA DENNÍHO SVĚTLA

Ve každé místnosti studia najdete minimálně dvě velká okna orientovaná na jih, popř. jihozápad. Fandíme přirozeně vypadajícím fotkám, proto pro podporu denního světla naleznete ve studiu odraznou desku 5v1 kterou si můžete sami držet nebo zavěsit na stativ. V případě, že by na Vás světla bylo příliš, je možné pomocí blackout závěsů vytvořit přítmí či úplnou tmu.

VYBAVENÁ KUCHYŇKA

Ve studiu se nachází klasická vybavená kuchyň – je tak možné tvořit i fotografie s kuchyňskou linkou jako rekvizitou.

Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma. Kuchyňka je plně vybavená, najdete zde sklenice na vodu, víno i šampaňské a mimo jiné také jídelní servis, pokud si necháte dovézt oběd.

LODIČKY PRO VAŠE KLIENTKY

Klientky si mohou zapůjčit boty na vysokém podpatku ve velikostech 37-41.

Wifi zdarma

V prostorách studia máte připojení zdarma.Rezervujte si termín ještě dnes

Studio si můžete pronajmout denně, sedm dní v týdnu, a to v následujících blocích.

Ranní blok 8:00-10:15

Dopolední blok 11:00-13:15

Odpolední blok 14:00-16:15

Podvečerní blok 17:00-19:15         

Večerní blok 20:00-22:15

V průběhu rezervace si vyberete termíny o které máte zájem. Následně pak běží lhůta pěti hodin, abyste si mohli vyřídit organizační věci (potvrzení vizážistky, stylistky apod.). Pokud do pěti hodin neproběhne online platba, termín je opět uvolněn. Termín můžete jednou zdarma přesunout. 

Platba probíhá online v průběhu rezervace (kartou nebo převodem), platby v hotovosti nepřijímáme.

 

 Jak se k nám dostanete


Doprava autem

Studio se nachází v centru města Brna – v městské části Brno-střed-Zábrdovice. V ulici Cejl je směrem do centra možné parkovat, případně v kolmé ulici Körnerova. I přes to, že se jedná o širší centrum města, je parkování v docházkové vzdálenosti skoro vždy možné.

Doprava MHD

Pokud pojedete městskou hromadnou dopravou, pak je přímo před vchodem do domu zastávka tramvají Körnerova (tramvaje č. 2 a 4).

 

Časté otázky

Jak probíhá předání a převzetí studia?

V domluvený čas na vás bude čekat ve studiu jeden z našich kolegů a prostor vám ukáže nebo, pokud jste už u nás fotili, rovnou předá pomocí kódu ke klíčové schránce, ze které si sami vyndáte klíče od studia. Vzhledem ke krátké době, kterou máme na připravení studia, je velice důležité, abyste dorazili ne dříve než ve stanovený čas a také abyste studio neopustili později.

Pronajímáte na méně hodin?

Na menší časový úsek, než je doba jednoho bloku (dvě a čtvrt hodiny), bohužel nepronajímáme.

Je v ceně pronájmu zahrnut úklid?

Není. O vysávání, mytí podlah a udržování čistoty se postaráme. Velice vás ale prosíme o dodržování následujících pravidel, bychom všichni měli příjemné a čisté prostředí.

Do studia se prosím vždy přezouvejte, abyste si nenosili nepořádek dále do bytu.

Vždy po sobě prosím vraťte veškerý nábytek a vybavení přesně na své původní místo.

Po skončení prosím urovnejte povlečení a polštáře do původního stavu.

Vždy po sobě (prosím pečlivě) umyjte a utřete veškeré nádobí.

Pokud si cokoliv půjčíte ze skříní, ukliďte to prosím vždy na své místo.

Co když ve studiu něco rozbiji?

Chápeme, že se při fotografování může cokoliv poškodit, rozbít či zničit. Pokud se tak stane, prosíme o nahlášení a společně nalezneme řešení situace.

Znáte kontakt na restauraci v okolí, která rozváží jídlo?

Jídlo je možné si objednat přes portál damejidlo.cz, díky lokalitě je možné vybírat z více jak 250 různých restaurací.

MOHU SI NA FOCENÍ DO STUDIA VZÍT PSA ČI JINÉ ZVÍŘE?

Bohužel ne. Ve studiu se fotí i novorozenci, a tak nechte svého mazlíčka raději doma. Děkujeme za pochopení.

Mohu si přinést do studia vlastní hudbu?

Ano, na CD nebo USB. Nově je k dispozici ve studiu také přenosný reproduktor s připojením přes Bluetooth s možností jeho rozdělení na dvě části a vytvoření prostorového zvuku dle Vašich představ.