Star Studio Brno

Hlaváčova 379/50

Prostor Star Studia v Brně tvoří jedna velká místnost do písmene "U". Je zde příjemné denní světlo z dvou velkých oken. Prostor je vybaven pro boudoir, portrétní, rodinnou a newborn fotografii. Najdete zde vše potřebné ke své tvorbě. Dále si ve studiu můžete vyzkoušet i práci s různými druhy osvětlení. Při focení tak může vzniknout nekonečně mnoho fotografií, které respektují to, jak, vidíte svět a jak kreativní dokážete být. Studio je připravené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, vzdušnost a čistotu ve fotografii, a stejně tak i pro ty, kteří mají rádi vzorované tapety a klasické vybavení atelieru.

Stáhněte si manuál studia v PDF

Chcete si umístit na své stránky naše fotky nebo logo?
Jednoduše si všechny materiály stáhněte zde

 

Hlaváčova 379/50
VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ

Vyzkoušet si můžete dva daylighty 2250 W (umělé denní světlo) a dvě zábelsková světla o výkonu 300Ws.

RŮZNORODÁ POZADÍ

Najdete u nás tři vzory tapet na stěnách, které můžete použít jako pozadí pro vaše fotografie. K dispozici jsou i klasická papírová fotopozadí v rolích (tmavě šedé, bílé a béžové).

SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ

Ve studiu najdete další čelo postele na výměnu. Vše si můžete přesunout podle potřeby (postel je velmi lehká), k dispozici máte také sedačku, křesla, taburetku nebo toaletku.

PROSTOR PRO RODINNÉ FOCENÍ

Ve studiu najdete příjemný obýváček i postel na focení rodin. Využít můžete i klasické ateliérové vybavení - tři barvy fotopozadí a záblesková světla. Pro focení miminek a batolat můžete využít velké množství plédů a přehozů, rekvizity na focení, newborn oblečky, wrapy, šály, čelenky, bean bag, konstrukci a klapky na látková pozadí.

Wifi zdarma

V prostorách studia máte připojení zdarma.

VYBAVENÁ KUCHYŇKA

Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma. Kuchyňka je plně vybavená, najdete zde i jídelní servis, pokud si necháte dovézt oběd.

PODPORA DENNÍHO SVĚTLA

Ve studiu najdete dvě velká okna orientovaná na jih. Fandíme přirozeně vypadajícím fotkám, proto pro podporu denního světla naleznete ve studiu odraznou desku 5v1 kterou si můžete sami držet nebo zavěsit na stativ.

LODIČKY PRO VAŠE KLIENTKY

Klientky si mohou zapůjčit boty na vysokém podpatku ve velikostech 37-41.Rezervujte si termín ještě dnes

Studio si můžete pronajmout denně, sedm dní v týdnu a to ve třech blocích.

Ranní blok 8-12:30

Odpolední blok 13-17:30

Večerní blok 18-22:30

V průběhu rezervace si vyberete termíny o které máte zájem. Následně pak běží lhůta pět hodin, abyste si mohli dovyřídit organizační věci (potvrzení vizážistky, stylistky apod.). Pokud do pěti hodin neproběhne online platba, termín je opět uvolněn. Termín můžete jednou zdarma přesunout. 

Platba probíhá online v průběhu rezervace (kartou nebo převodem), platby v hotovosti nepřijímáme.

 Jak se k nám dostanete


Doprava autem

Studio se nachází vpravo (světle zelený bytový dům s kovovými balkony v posledním patře) na samém konci ulice Hlaváčova, pokud pojedete z ulice Fryčajova, která je kolmá na Hlaváčovu. Jde o klidnou část obce, zaparkovat můžete přímo před domem nebo o pár metrů dál.

Doprava MHD

Pokud pojedete městskou hromadnou dopravou, pak je cca 450 m od studia zastávka autobusu Hlaváčova (jezdí zde BUS č. 75). Zastávka se nachází v ulici Fryčajova, která je kolmá na ulici Hlaváčova. Hlaváčovu ulici projdete až na konec, kde je to poslední dům vpravo (světle zelený bytový dům s kovovými balkony v posledním patře).

Časté otázky

Jak probíhá předání a převzetí studia?

V domluvený čas na vás bude čekat ve studiu jeden z našich kolegů a prostor vám ukáže nebo, pokud jste už u nás fotili, rovnou předá. Vzhledem ke krátké době, kterou máme na připravení studia, je velice důležité, abyste dorazili ne dříve než ve stanovený čas a také abyste studio neopustili později.

Pronajímáte na méně hodin?

Na menší časový úsek než je doba jednoho bloku (čtyři a půl hodiny) bohužel nepronajímáme.

Je v ceně pronájmu zahrnut úklid?

Není. O vysávání, mytí podlah a udržování čistoty se postaráme. Velice vás ale prosím o dodržování následujícíh pravidel, bychom všichni měli příjemné a čisté prostředí.

Do studia se prosím vždy přezouvejte, abyste si nenosili nepořádek do povlečení.

Vždy po sobě prosím vraťte veškerý nábytek a vybavení přesně na své původní místo.

Po skončení prosím urovnejte povlečení a polštáře do původního stavu.

Vždy po sobě (prosím pečlivě) umyjte a utřete veškeré nádobí.

Pokud si cokoliv půjčíte ze skříní, ukliďte to prosím vždy na své místo.

Co když ve studiu něco rozbiji?

Může se to stát, vždy nám to prosím řekněte a nalezneme řešení.

Znáte kontakt na restauraci v okolí, která rozváží jídlo?

Rozvoz zdarma do 60 minut (podle damejidlo.cz) nabízí například Pohádková pizzerie nebo Pizza Bar Těsně Vedle. Za 45 Kč vám do hodiny doveze jídlo například Restaurace u Lasa nebo Subway Zelný Trh.

Mohu si na focení do studia vzít psa?

Bohužel ne. Ve studiu se fotí i novorozenci a tak nechte svého čtyřnohého mazlíčka, raději doma. Děkujeme za pochopení.

Mohu si přinést do studia vlastní hudbu?

Ano, na CD nebo USB.