Star Studio Praha 4

Ledařská 433/9

Prostor Star Studia na Praze 4 tvoří čtyři místnosti s kuchyňkou a koupelnou. Celková plocha je více než 80 m2. Při jeho zařizování jsme dbali především na VARIABILITU. Díky množství výměnného nábytku, tapet, dekorací a textilií si můžete vytvořit velké množství scén. Dále si ve studiu můžete vyzkoušet i práci s různými druhy osvětlení. Při focení tak může vzniknout nekonečně mnoho fotografií, které respektují to, jak, vidíte svět a jak kreativní dokážete být. Studio je připravené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost a čistotu ve fotografii, a stejně tak i pro ty, kteří mají rádi vzory a barvy.

Stáhněte si manuál studia v PDF

Chcete si umístit na své stránky naše fotky nebo logo?
Jednoduše si všechny materiály stáhněte zde

 

Ledařská 433/9
VYTVÁŘENÍ VLASTNÍ SCÉNY

Ve studiu najdete několik čel postelí, nočních stolků, lampiček s výměnnými stínítky a množství přehozů, polštářků, plédů a rekvizit na focení. Vše si můžete přesunout, namixovat a připravit podle vašeho vkusu a záměru.

LODIČKY A BIŽUTERIE

Klientky si mohou zapůjčit boty na vysokém podpatku a množství bižuterie a doplňků. K dispozici máte i vlasové fascinátory, sexy masky, šátky, tylové sukně a plédy.

VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ

Vyzkoušet si můžete denní světlo, daylighty (2x2250 W, 1x1000W), dedolight (divadelní osvětlení) nebo záblesková světla (2x300Ws) s příslušenstvím (softbox, deštník, beautydish s difuzérem a s voštinou).

RŮZNORODÁ POZADÍ

Najdete u nás osm vzorů tapet na stěnách, které můžete použít jako pozadí pro vaše fotografie. Pokud máte rádi jednoduchost, jistě vás potěší i čistá bílá stěna.

ODDĚLENÝ PROSTOR PRO MAKE-UP

Víme, že někdy je potřeba nasadit ekonomičtější variantu focení a proto jsme při zařizování prostor dbali také na tuto stránku. Ve studiu je oddělená část pro focení a část pro zkrášlování. Zatímco vy fotíte první klientku, vaše druhá klientka se už může vedle připravovat na focení.

PROSTOR PRO RODINNÉ FOCENÍ

Ve studiu mnoho z vás fotí i rodiny s dětmi. Nejčastěji fotíte děti v křeslech a na posteli. Využít můžete i klasické ateliérové vybavení - tři barvy fotopozadí a záblesková světla. Pro focení miminek a batolat můžete využít velké množství plédů a přehozů.

Wifi připojení

V prostorách studia máte připojení zdarma.

VYBAVENÁ KUCHYŇKA

Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma. Kuchyňka je plně vybavená, najdete zde i mikrovlnnou troubu k ohřátí oběda.Rezervujte si termín ještě dnes

Studio si můžete pronajmout denně, sedm dní v týdnu a to ve třech blocích.

Ranní blok 8-12:30

Odpolední blok 13-17:30

Večerní blok 18-22:30

V průběhu rezervace si vyberete termíny o které máte zájem. Následně pak běží lhůta pět hodin, abyste si mohli dovyřídit organizační věci (potvrzení vizážistky, stylistky apod.). Pokud do pěti hodin neproběhne online platba, termín je opět uvolněn. Termín můžete jednou zdarma přesunout. 

Platba probíhá online v průběhu rezervace (kartou nebo převodem), platby v hotovosti nepřijímáme.Jak se k nám dostanete


Doprava autem

Pokud pojedete autem, poblíž studia se nachází Jižní spojka, která přechází do Barrandovského Mostu. Po sjezdu do ulice Modřanská doporučuji nevyužívat zkratky na mapě (není tam pro auto příliš kvalitní cesta), ale napojit se na Ledařskou ulici přes ulice U Kempinku a U Ledáren. Okolí ledárny nabízí zajímavá místa k focení, opodál je i břeh Vltavy, kde se dá dobře fotit venku. Prosím neparkujte na hlavním parkovišti (napravo od vchodu do domu, pokud k němu stojíte čelem). Parkujte nalevo na parkovišti hned vedle potápěčských potřeb nebo dále v ulici Ledařská. Při parkování prosím myslete na to, abyste umožnili výjezd dalším vozidlům a nevznikaly tak nepříjemné situace.

Doprava MHD

Pokud pojedete městskou hromadnou dopravou, pak je kousek od studia tramvajová zastávka Pobřežní cesta (TRAM 3 a 17) nebo autobusová zastávka Pobřežní cesta, kde staví autobus č. 290 ze Smíchovského nádraží. Přijet také můžete tramvají č. 2 ze sídliště Petřiny nebo tramvají č.21 z Radlické. O něco dál se nachází Nádraží Braník, zde je rovněž tramvajová (TRAM 3 a 17) a autobusová zastávka (BUS 106, 121).

Časté otázky

Jak probíhá předání a převzetí studia?

V domluvený čas na vás bude čekat ve studiu jeden z našich kolegů a prostor vám ukáže nebo, pokud jste už u nás fotili, rovnou předá. Vzhledem ke krátké době, kterou máme na připravení studia, je velice důležité, abyste dorazili ne dříve než ve stanovený čas a také abyste studio neopustili později.

Pronajímáte na méně hodin?

Na menší časový úsek než je doba jednoho bloku (čtyři a půl hodiny) bohužel nepronajímáme.

Je v ceně pronájmu zahrnut úklid?

Není. O vysávání, mytí podlah a udržování čistoty se postaráme. Velice vás ale prosím o dodržování následujícíh pravidel, bychom všichni měli příjemné a čisté prostředí.

Do studia se prosím vždy přezouvejte, abyste si nenosili nepořádek do povlečení.

Vždy po sobě prosím vraťte veškerý nábytek a vybavení přesně na své původní místo.

Po skončení prosím urovnejte povlečení a polštáře do původního stavu.

Vždy po sobě (prosím pečlivě) umyjte a utřete veškeré nádobí.

Pokud si cokoliv půjčíte ze skříní, ukliďte to prosím vždy na své místo.

Co když ve studiu něco rozbiji?

Může se to stát, vždy nám to prosím řekněte a nalezneme řešení.

Znáte kontakt na restauraci v okolí, která rozváží jídlo?

Pro studio na Praze 4 můžete využít například pizzerii www.lacasata.cz. Dovoz jídel je zdarma a většinou do 45-60 minut, protože spadáte do blízkého okolí. Dále také najdete rozvoz na www.pizzastazione.cz, často dovezou pizzu do půl hodiny zdarma.

Mohu si na focení do studia vzít psa?

Bohužel ne. Ve studiu se fotí i novorozenci a tak nechte svého čtyřnohého mazlíčka, raději doma. Děkujeme za pochopení.

Mohu si přinést do studia vlastní hudbu?

Ano, na CD/DVD nebo USB.