Boudoir foto – důkaz vaší krásy

Dámy, napadlo vás někdy, když tak listujete módními časopisy a vidíte krásné modelky, oděné honosně i velmi spoře, jak byste asi na takových fotkách vypadaly VY? Můžu vám to klidně říci rovnou, ale úplně nejlepší bude, když to jednou samy vyzkoušíte. Když vás bude fotit zkušený dobrý profesionální fotograf, budete vypadat nádherně a božsky. Na duši ulpívají nesplněné sny z mládí. Přání být krásná a obdivuhodná není nic unikátního a přání mít pěkné fotky, kde se sama sobě líbím, asi také ne. Jojo, moc jsem si to přála. A jak čas běžel, po očku jsem koketovala s myšlenkou, že se jednou – někdy – nechám nafotit. Jenže žádný fotograf mě k focení jako na potvoru nepřemlouval a vnitřní pochyby jsou pěkná mrcha. Nejsem fotogenická, neumím se tvářit jako ty MODELKY, není to úplně levné, takže schůdné maximálně jako dar pro mého muže k nějakému speciálnímu výročí – a jé, pak „se to“ nestihlo, a když pro muže, tak sexy a to asi nezvládnu, a vlastně nevím, možná je to úplně celé hloupé a za pár let – už jsem samá vráska, to nemá cenu. Čas fakt běží rychle.

Když jsem hledala pěkné přirozené fotky na tento inspirační portál, narazila jsem na styl boudoirového focení a moc se mi to zalíbilo. Atmosféra budoárů šlechtičen - krása, elegance, intimita vlastního separé, kde jsem, jaká jsem. Možná trochu kýč, ale milý. A úplně normální ženy, ženy jako vy nebo já, které můžete potkat na ulici, vypadaly na těch fotkách skvěle. Každá jiná – a každá svým originálním způsobem KRÁSNÁ. Jestli mám ženy vybízet k práci na sebelásce a dodávat jim kuráž, sama bych ji měla mít. Dobře, jdu do toho. Dostupné i u nás, žádný problém. Raději rovnou ke kováři, respektive kovářce – ženský přístup bude i lepší, utlumí stud, říkala jsem si. Lucie Schweinerová tady s boudoir fotkami začala a fotí úžasně. Domluveno, připraveno. Co na sebe celkem jasné – oblíbená kombinace krajky, perly, ornamentní benátská maska, vějíř z Paříže (moje první erotická vlaštovka) a červené lodičky. A třeba i nic. Akty? No, uvidíme. Zvědavost veliká. Ale v duši jinak klid. Počítala jsem s oparem a kupodivu nic. To je dobré znamení.

Fotografka Lucie mě uvítala srdečně, v dobré náladě. Ateliér moc příjemný a vkusný. Tři ženy v akci, takže nechybělo povídání o všem možném, páté přes deváté, a bylo to moc milé a přátelské. Vizážistka Lucie mě u toho jen tak mimochodem líčila – obdivuju všechny ženy, které to umí, to je úplný koncert. Výsledkem bylo jemné a přirozené líčení, se kterým jsem byla moc spokojená. A už při pohledu do zrcadla jsem měla radost – já jsem fakt hezká, vypadám dobře! Už jen toto základní zjištění potěší. Je to příjemné, být takhle opečovávaná.

Tři dva jedna teď, jde se na to. A šlo to. Až neuvěřitelně dobře. Bavilo mě to. Nervozita pomalu opadávala, stav trochu změněného vědomí přetrvával. Některé pózy mi přišly přirozenější než jiné, ale zvládla jsem to všechno a hned v náhledech jsem viděla, že to je dobré. Bude z čeho vybírat. Tři sety, škála od civilu až po odvaz (tedy v mém měřítku...). Lucie kolem mě kroužila s foťákem, místy se umělecký výkon fotografa mísil s až akrobatickými prvky. A pořád lehká radostná atmosféra. Trvalo to asi hodinu a strašně to uteklo.

Druhý den, velké vzrůšo, protože ty SVOJE FOTKY konečně UVIDÍM. Krása, radost, hrdost. Sebeláska katapultována o hodně výš. Překvapení pro mého milovaného muže dopadlo perfektně. Evidentně měl velkou radost.

Je to fakt dobré, dámy! Není se čeho bát. Výsledek je pokaždé jinak, ale vždycky krásný. Jestli o tom přemýšlíte, jestli máte podobné přání uvidět svou krásu, nepřemýšlejte a konejte. Boudoirové fotky je výborná možnost, jak za dobrou cenu získat hodně muziky. Ve Starstudiu jste v dobrých rukou, můžete se spolehnout, s kvalitou budete spokojená. A ještě vám chci říct jednu věc – pěkné fotky jsou perfektní dárek pro muže, ale snad ještě lepší pro vás. S tím do toho jděte. Dárky ve stylu dvě mouchy jednou ranou jsou většinou ty nejlepší. Mají přesah – vy jste ráda, zvýšíte si sebevědomí a to je velký dar, on je rád a společně si tu radost budete ještě dlouho užívat!