Focení newborn ve Zbuzanech

Přeji Vám krásné pondělní poledne. Ráda bych zavedla jednu novinku a to, že se každé pondělí můžete těšit na nový článek na blogu. Budu zde pravidelně sdílet novinky, zajímavé informace, inspiraci ale i fotky vás fotografů, kteří ve studiích fotíte. Proto pokud budete mít chuť i vy, podělit se o fotky z nějakého inspirativního focení, informovat ostatní o něčem zajímavém nebo napsat tématický článek zde na blogu, kontaktujte mě prosím. Velice ráda vám to umožním.

Ale nyní pojďme zpět k miminkám. Během času jsme zjistili, že u nás často nefotíte jen ženy, boudoir a glamour, ale i rodiny děti i miminka. Proto jsme se rozhodli vybavit Prahu Západ rekvizitami na focení newborn, beanbagem, polohovacími polštářky a konstrukcí se čtyřmi polypropylenovými pozadími (na kterou je možné použít i množství plédů a přichytit je pomocí svorek). Od příštího týdne přibyde ještě teplomet pro miminka, aby se u nás cítili ještě lépe. To samé najdete od října i v Brně.

Ráda bych zde sdílela několik fotek krásného miminka, které fotila šikovná Katka Danielová ve studiu na Praze Západ. Jsem strašně ráda, že už je to možné.

Za poskytnutí fotografií moc děkuji Katce Danielové. Na její tvorbu se můžete podívat na webu nebo na i sledovat na Facebooku.

A zde je malá ukázka vybavení, které najdete na Praze Západ.

Mějte kásný den a příští pondělí zase naviděnou.