Co se chystá v Brně

Možná už víte a nebo se to dočítáte právě nyní, že se chystáme udělat třetí Star Studio v Brně. A je to skutečně tak, od 1.10. bude studio v provozu. A možná to bude legrace sledovat, protože se tři dny před otevřením chystáme do studia nastěhovat a za 72 hodin ho celé zabydlet. Plánujeme udělat takovou malou reality show, protože i my jsme zvědaví, jestli to za tři dny zvládneme.

Po několika prohlídkách jsme se rozhodli kývnout na prostor v Brně-Obřanech. A na co se můžete těšit? Pro ty z vás, kteří máte rádi denní světlo, jsme našli byt se dvěma velkými okny na jih. Co se týká světelného vybavení, ve studiu najdete dva daylighty, dva záblesky a samostojící odraznou deska 5v1. Nebudou chybět ani ateliérová papírová pozadí v rolích a stěna s několika druhy tapet.

Rádi bychom, abyste zde mohli fotit boudoir, portéty, rodiny a také malá miminka (vybavení pro focení newborn rovněž chystáme). Samozřejmostí bude pěkná postel s nočními stolky, toaletka, obýváček, lenoška a také skříň s lodičkami, které si budou moci vaše boudoirové klientky zapůjčit. Najdete zde zkrátka vše, co můžete potřebovat pro portrétní focení v interieru.

V souvislosti s novým studiem hledáme dva nové studio managery, kteří se nám v Brně postarají o chod studia. Pokud se k nám chcete přidat nebo víte o někom, kdo by měl zájem být s námi na jedné lodi, dejte nám prosím vědět.

A držte nám palce. :)