Letní novinky ze studia

Dobrý den,

tento článek píši pro vás ze slunné Kréty. V pátek, v den, kdy jsme odlétali, jsme spustili nový web. Bylo to pro mě poněkud složité, kdy jsem, sedící v letadle a se spícím synem na klíně, nemohla být online u toho a čekala jsem, jestli se vše podaří a překlopí tak, jak má. Je to takové naše dítě, vypiplané zvenku i zevnitř. Ráda bych vám zde napsala pár věcí, které můžete nově využívat.

Rezervační systém

Musím říct, že jsem nesmírně ráda, že už konečně máme online rezervační systém. V kalendáři vidíte, kdy je které studio volné a můžete si vybrat termín nebo termíny, které chcete zarezervovat. Určitě oceníte i možnost, že vám běží lhůta pěti hodin, po kterou si můžete potvrdit vizážistku nebo klientku, aby vše klaplo. Po uplynutí této doby, pokud neprovedete online platbu, bude termín zase uvolněn. Samozřejmě je možné váš termín zdarma online přesunout, při třetím přesunutí je účtován poplatek 25 procent z ceny pronájmu. Nově je možné přesunout i třeba jen jeden blok a druhý si ponechat (myslím, že tímto rozhodnutím jsem našemu vývojářovi Lukášovi přivodila několik bezesných nocí, protože je zde potřeba doplatit ještě technický poplatek 250 Kč). Doufám, že vám nový systém usnadní rezervaci. A mě zmizí noční můra, že zarezervuji dva klienty na jeden den.

Kolegové

Při prohlížení Facebooku a Instagramu jsem často nadšená, kolik krásných a originálních fotek ve studiích vzniká. A ze statistik stránky vím, že na stránky studia chodí i klientky, které hledají fotografa. Proto si zde můžete zdarma založit svůj profil, kde můžete uvést vaše kontaktní údaje, odkaz na web a sociální média, několik řádek o vás a o tom, co fotíte. Nechceme z našeho webu dělat katalog fotografů, které neznáme, proto je jedinou podmínkou vložit do portfolia fotky nafocené ve studiích. Tato nabídka platí i pro vizážistky, které u nás líčí a češou.

Blog

Věříme, že každý člověk, který dělá něco profesionálně a je ve své práci dobrý, může něco předat ostatním. Proto, pokud vás baví psát a chcete své myšlenky někde sdílet, máte rozhodně prostor zde na blogu. Pokud byste se rozhodli ve studiu pořádat nějaký workshop, kurz líčení nebo nějakou jinou zajímavou akci, ráda o ni napíši na blogu a ráda uveřejním nějaké zajímavé informace o tomto tématu. Ve světě workshopů totiž platí, že je vhodné uveřejnit pro potencionální klienty nějaký obsah zdarma, aby vás poznali a zjistili, že jste ten pravý pro ně. Navíc jsem nakloněna jakékoliv formě spolupráce, která vás z vaší strany napadne. Ráda na blogu uveřejním i nějakou povedenou či jinak zajímavou sérii fotek.

Na závěr bych vám ráda prozradila, že se na podzim chystáme vybudovat třetí studio.

Přeji vám hezký den a těším se na jakoukoliv zpětnou vazbu, na vaše fotky, nápady na spolupráci a jakoukoliv další invenci.

L.